Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja do klasy siódmej - sportowej

Szkoła Podstawowa nr 56 w Łodzi ogłasza  nabór do siódmej klasy z rozszerzoną liczbą godzin zajęć sportowych  o treści z zakresu elementów piłki siatkowej i siatkówki plażowej.
Nauka będzie odbywać się w cyklu dwuletnim.
W trakcie kształcenia zapewniamy:

1. Realizację programu szkolenia sportowego równolegle z programem kształcenia ogólnego właściwego dla tego typu szkoły.

2. Wszechstronne szkolenie sportowe prowadzone w ramach zajęć sportowych, według programu szkolenia PZPS, opracowanego pod kątem specyfiki sportu, jakim jest piłka siatkowa.

  1. Obiekty i urządzenia sportowe niezbędne dla realizacji szkolenia (również poza placówką).
  2. Program szkolenia wykracza poza kalendarz roku szkolnego – w czasie letnich wakacji będą organizowane zgrupowania sportowe.
  3. Współpracę z Klubem Sportowym „WIFAMA” Łódź, Łódzkim Związkiem Piłki Siatkowej Polskim Związkiem Piłki Siatkowej w ramach Siatkarskich Ośrodków Szkolnych i Miejskim Szkolnym Związkiem Sportowym.
  4. Zwiększoną liczbę godzin zajęć sportowych tygodniowo, w tym udział w rozgrywkach młodzieżowych i międzyszkolnych, turniejach o zasięgu regionalnym i ogólnokrajowym.
  5. Udział w zawodach sportowych
  6. Wysokiej klasy, doświadczonych nauczycieli i trenerów .
  7. Bardzo wysokie wyniki osiągane na poziomie międzynarodowym/ na przestrzeni wielu lat są gwarancją sukcesu - Mistrzowie Świata, Europy, Polski /
  8. Wysoki poziom dydaktyczny /wyniki sprawdzianów ósmych klas /

Harmonogram rekrutacji do klasy siódmej - sportowej  rok szkolny 2022/2023
Regulamin rekrutacji do klasy sportowej.
Test sprawności fizycznej.
Zasady punktacji podczas testów sprawnościowych.
Regulamin klas sportowych w SP56.
Deklaracja i zgoda na zapisanie ucznia do klasy sportowej.
Potwierdzenie woli przyjęcia kandydata
Oświadczenie dotyczące rodzeństwa kandydata
Oświadczenie dotyczące wielodzietności rodziny kandydata
Oświadczenie dotyczące miejsca pracy rodzica kandydata
Oświadczenie dotyczące samotnego wychowania kandydata.